Stadnina Husaria

Stosunkowo niewielka - za to w pełni profesjonalna - placówka agroturystyczna, której jednym z głównych atutów jest własna stadnina koni. Stajnia, siodła, uzdy, wędzidła, lonże, rozkładane przeszkody, jeździeckie hełmy, narzędzia do pielęgnacji, no i wyjątkowe zwierzęta - Husaria ma wszystko, czego potrzeba do jazdy konnej.

Tyczy się to zarówno początkujących jeźdźców, jak też tych, którzy swoimi umiejętnościami zawstydziliby polskiego szlachcica o wybujałej fantazji z XVI-XVII wieku. Wśród koni są klacze, ogiery, wałachy oraz mniejsze kuce - niektóre szczególnie charakterne.

Stadnina Husaria w Sarbinowie oferuje fachowe lekcje jazdy wierzchem, wycieczki po okolicznych plażach, łąkach i lasach oraz przejażdżki bryczkami.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Stadnina nazwą nawiązująca do czasów, kiedy w Rzeczpospolitej konie były wyjątkowo hołubionymi zwierzętami. Jazda na wiernym wierzchowcu po sarbinowskich plażach, lasach i łąkach z pewnością będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. W razie potrzeby można wziąć kilka jeździeckich lekcji, albo wręcz przeciwnie - rozsiąść się wygodnie w bryczce niczym szlachta.

Stadninę Husaria warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmowanie Wrocław

Stadnina Husaria adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Husaria, zobacz gdzie w Sarbinowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Husaria.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Husaria opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij