Plaża

Sarbinowo rozciąga się wzdłuż pięknej, piaszczystej plaży pomiędzy miejscowościami Gąski oraz Chłopy. To właśnie ona jest największą atrakcją miejscowości. Latem pojawiają się na niej nie tylko turyści, ale też liczne bary z chłodnymi napojami oraz przeróżne atrakcje dla dzieci. Wejść na wyznaczone, 100-metrowe kąpielisko można od ul. Nadmorskiej obok kościoła. Na plaży znajduje się również drewniane molo, z którego jeszcze wyraźniej widać wody Bałtyku.

Plaża jest nie tylko doskonałym miejscem na wypoczynek, ale co więcej - świetnie wpływa na nasze samopoczucie. Rozgrzany piasek poprawia metabolizm i przyspiesza krążenie krwi, poprawiając działanie wielu organów wewnętrznych, relaksując i rozluźniając mięśnie.

Przechadzając się wzdłuż brzegu można znaleźć wiele kolekcjonerskich skarbów: muszle, bursztyny czy wyrzeźbione szkiełka. W dodatku, odprężające kąpiele słoneczne, budowanie zamków z piasku, czy też pluskanie się w morskiej wodzie, skutecznie uprzyjemnią każde wakacje.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur

Za piaszczyste plaże trzeba nasz Bałtyk doceniać :)

Michał

Dodaj opinię

Plaża warta uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Sarbinowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 76-034 Sarbinowo
  • 100m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij