Pałac Morski

Dużą atrakcją w Gąskach jest zabytkowy, neoklasyczny "Pałac Morski" z II poł. XIX wieku. Otoczony jest zabytkowym ok. 6,7 ha parkiem,porośniętym m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi.

Oddalony jest około 900 metrów od morza i pełni funkcję ośrodka rehabilitacyjno-wczasowego"Pałac Morski". W ośrodku znajduje się ok. 90 miejsc noclegowych, sala konferencyjna ze sprzętem audiowizualnym, sala gimnastyczna i pomieszczenia do różnych zabiegów odnowy biologicznej.

W ośrodku leczy się choroby układu nerwowego, ruchowego, krążenia, nieżyty górnych dróg oddechowych, tarczycy oraz prowadzi rehabilitację kobiet po mastektomii.

W pałacu znajdują się kawiarenki oraz restauracja serwująca domowe posiłki.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Zabytek neoklasycznej architektury pochodzący z drugiej połowy XIX stulecia, usytuowany w malowniczym parku porośniętym ładną i zróżnicowaną roślinnością. Park również wpisano do rejestru chronionych prawem obiektów zabytkowych. W przeszłości była to arystokratyczna rezydencja, dziś wnętrza Pałacu Morskiego służą m.in. eleganckim kawiarenkom i restauracjom.

Firma KM Studio może sfilmować wart uwiecznienia Pałac Morski kamerzysta Wrocław

Pałac Morski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pałac Morski, zobacz gdzie w Sarbinowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pałac Morski.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pałac Morski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij