Czacha - Escape Room Mielno

Interaktywna gra przygodowa, którą można toczyć wedle 3 wyraźnie odmiennych, wszelako niezmiennie emocjonujących scenariuszy. Generalnie wszystkie zabawy w pokojach typu escape room polegają na tym, aby w ciągu 60 minut rozwiązać szereg rozmaitych zagadek i wydostać się z zamknięcia. "Czacha" z Mielna proponuje turystom odpoczywającym nad morzem trzy atrakcje tego rodzaju.

Pierwsza z gier to Statek Piratów, druga przenosi uczestników do Krainy Ludożerców, natomiast ostatni z wariantów stanowi Izba Wytrzeźwień "Szulernia". Każdy escape room przeznaczony jest dla grupki 2-6 osób, które muszą współpracować, aby uporać się ze wszystkimi zadaniami i łamigłówkami w ciągu równej godziny. Jak chwalą się gospodarze "Czachy", ich pokoje w Mielnie to najmocniej zelektronizowane escape roomy na całym Pomorzu. To z kolei pozwoliło stworzyć naprawdę bogaty zestaw wyzwań, urządzeń i "pułapek", które klasyczną zabawę w podchody zmieniają w prawdziwie emocjonujące, pełne zaskakujących momentów doznanie.

I jeszcze kilka słów od samych organizatorów: każdy escape room to ponad tuzin zagadek, uczestnicy mogą liczyć najwyżej na dwie podpowiedzi. Aktualny* rekord wynosi 48 minut - kto go pobije? Gwarancja dzikiej satysfakcji lub zwrot kapusty!

* stan na początek wakacji w sezonie 2017.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wejściówki do escape roomu Mielno "Czacha:

  • dla 2 osób - 60 zł
  • dla 3 osób - 72 zł
  • dla 4 osób - 95 zł
  • dla 5 osób - 105 zł
  • dla 6 osób - 114 zł

Obowiązujące zniżki (nie łączą się ze sobą!):

  • przy rezerwacji z 4-dniowym wyprzedzeniem - 10%
  • w godzinach 8:00-11:00 - 12%
  • przy kolejnej wizycie w "Czasze" - 15%
  • dla grup zorganizowanych (powyżej 20 osób) - do 19%
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji. "Czacha" Mielno to 3 zróżnicowane tematycznie escape roomy, w każdym uczestnicy interaktywnej gry przygodowej mają dokładnie godzinę na rozwiązanie kilkunastu łamigłówek i "ucieczkę". Dostępne warianty rozgrywki dla 2-6 osób toczą się na pirackim statku, w izbie wytrzeźwień i krainie ludożerców.

Czacha - Escape Room Mielno adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Czacha - Escape Room Mielno, zobacz gdzie w Sarbinowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Czacha - Escape Room Mielno.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Czacha - Escape Room Mielno opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij