Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Zobacz cały temat:

Pole namiotowe Tropik

Gość
avatar
Dołączył:
19.11 2009
Posty: 192
pole namiotowo kempingowe Tropik  
Post
2010-05-11 22:30:19

Chciałbym raz jeszcze podpytać o to pole. Juz niebawem wakacje. Planuje pobyt z rodzina i zastanawiam sie czy to pole nadaje sie do tego celu. Prosze o pomoc. Dziękuję. Być moze jest inne miejsce w Sarbinowie gdzie mozna bylo by wynająć pokoj goscinny. Wolalbym jednak przyczepe. Dzieciaki maja niezla wtedy frajde. pzdr, Szymon


Dyskusje w liczbach:

131 aktywnych użytkowników | 0 użytkowników aktualnie dyskutuje | Mamy 13 płaszczyzn dyskusyjnych
4 wątków rozmowy | Napisaliście 12 postów

Sarbinowo nie jest tylko kolejną wsią nadmorską. Oprócz atutów nadmorskiej osady czyli plaży morza jodowanego jodowanego powietrza urlopowicze mają szanse zetknąć się z historią – usytuowany jest tutaj neogotycki kościół gdzie na szczególną uwagę zasługują witraże oraz chata rybacka będąca częścią historii kraju i rybołówstwa morskiego. Warto pojechać do Gąsek – stoi tam latarnia morska jedna z czternastu na polskim wybrzeżu i jak inne wyjątkowo się wyróżniająca. Atrakcyjne ścieżki rowerowe i liczne dróżki piesze pozwalające na urządzanie eskapad rodzinnych są niesamowitym atutem tego terenu. Mimo że miejscowość należy do malutkich baza noclegowa jest atrakcyjna – znajduje się tutaj bardzo dużo ośrodków wypoczynkowych i liczne kwatery prywatne. Nie ma także problemów z jedzeniem czy korzystaniem z rozrywek charakterystycznych dla miejscowości nadbałtyckich.
Witamy na forum Sarbinowa i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Sarbinowo i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Sarbinowie i w okolicy. Mieszkańców Sarbinowa i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania!